
calcActive())">
274,39 €
Exkl. Steuern:
230,58 €
233,23 €
Exkl. Steuern:
195,99 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034944
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hydrauliekcilinders (dubbelwerkend)
De dubbelwerkende hydrauliekcilinders van RIV 163 zijn ontworpen voor een soepele bediening van 8" afsluiters in mestverwerkingssystemen. Met een werkdruk van 120-170 bar leveren deze cilinders betrouwbare prestaties. De verzinkte afwerking zorgt voor duurzaamheid en een perfecte pasvorm voor Perla, Diamante, Centurion en Vulcano serie afsluiters. Met een diameter van 16 mm en een totale lengte van 569 mm zijn deze cilinders ideaal voor efficiënte mestafsluiting. Upgrade jouw systeem met de RIV 163 hydrauliekcilinders voor optimale controle en betrouwbaarheid.
Weitere Informationen
| Uitvoering | Voor 8" afsluiter |
|---|---|
| DN | 8" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 290 |
| B (mm) | 50 |
| C (mm) | 246 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 569 |
| M (mm) | 23 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 120 - 170 |
| Max. werkdruk (bar) | 120 |
| Beschrijving | Verzinkt passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
274,39 €
Exkl. Steuern:
230,58 €
233,23 €
Exkl. Steuern:
195,99 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
