
calcActive())">
1.503,73 €
Exkl. Steuern:
1.263,64 €
1.278,17 €
Exkl. Steuern:
1.074,09 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51035190
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Draaicilinder (hydraulisch, art. 0605)
Op zoek naar een betrouwbare hydraulische draaicilinder voor jouw mestverwerkingssysteem? Dan is de MZ Draaicilinder (art. 0605) precies wat je nodig hebt. Met een DN van 8 inch en een stevige hydraulische aansluiting van 1/4 inch draad, is deze draaicilinder perfect geschikt voor jouw specifieke behoeften. Met afmetingen zoals 210 mm (A), 94,5 mm (B), en 78 mm (H), biedt deze draaicilinder de duurzaamheid en prestaties die je mag verwachten. Met een referentienummer van ARZO0605200000 en een uitvoering van 8 inch hydraulisch, is deze draaicilinder een essentieel onderdeel voor een soepele werking van jouw mestverwerkingssysteem. Bestel vandaag nog de MZ Draaicilinder (art. 0605) en ervaar zelf de kwaliteit en efficiëntie die het toevoegt aan jouw landbouwactiviteiten.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| DN | 8" |
| A (mm) | 210 |
| B (mm) | 94,5 |
| G (mm) | 1/4" |
| H (mm) | 78 |
| L1 (mm) | 98 |
| L (mm) | 159 |
| M (mm) | 77 |
| N (mm) | 220 |
| P (mm) | 270 |
| Q (mm) | 38,5 |
| R (mm) | 10,5 |
| S (mm) | 20 |
| C (mm) | 128 |
| D (mm) | 118 |
| E (mm) | 25 |
| Referentienr. | ARZO0605200000 |
| I (mm) | 134 |
| F (mm) | M10 |
| Uitvoering | 8" hydraulisch |
| Beschrijving | Voor art. 0020 Hydraulische aansluiting 1/4” draad C (mm): 128 D (mm): 118 E (mm): 25 F (mm): M10 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.503,73 €
Exkl. Steuern:
1.263,64 €
1.278,17 €
Exkl. Steuern:
1.074,09 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
