
calcActive())">
1.543,06 €
Exkl. Steuern:
1.296,69 €
1.311,61 €
Exkl. Steuern:
1.102,19 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51035191
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Draaicilinder (hydraulisch, art. 0605)
Op zoek naar een betrouwbare hydraulische draaicilinder voor jouw mestverwerkingssysteem? Dan is de MZ Draaicilinder (art. 0605) precies wat je nodig hebt. Met een DN van 10 inch en een stevige constructie is deze draaicilinder ontworpen voor optimale prestaties. De hydraulische aansluiting van 1/4 inch zorgt voor een soepele werking en de afmetingen van 210 x 94,5 x 78 mm maken het een veelzijdige keuze. Met een referentienummer van ARZO0605250000 en een uitvoering van 10 inch hydraulisch, voldoet deze draaicilinder aan al jouw eisen. Bestel de MZ Draaicilinder vandaag nog en optimaliseer jouw mestverwerkingssysteem!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| DN | 10" |
| A (mm) | 210 |
| B (mm) | 94,5 |
| G (mm) | 1/4" |
| H (mm) | 78 |
| L1 (mm) | 98 |
| L (mm) | 159 |
| M (mm) | 68 |
| N (mm) | 280 |
| P (mm) | 355 |
| Q (mm) | 38,5 |
| R (mm) | 10,5 |
| S (mm) | 20 |
| C (mm) | 128 |
| D (mm) | 118 |
| E (mm) | 25 |
| Referentienr. | ARZO0605250000 |
| I (mm) | 134 |
| F (mm) | M10 |
| Uitvoering | 10" hydraulisch |
| Beschrijving | Voor art. 0020 Hydraulische aansluiting 1/4” draad C (mm): 128 D (mm): 118 E (mm): 25 F (mm): M10 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.543,06 €
Exkl. Steuern:
1.296,69 €
1.311,61 €
Exkl. Steuern:
1.102,19 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
