
calcActive())">
1.493,89 €
Exkl. Steuern:
1.255,37 €
1.269,81 €
Exkl. Steuern:
1.067,07 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51035192
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Draaicilinder (hydraulisch, art. 0605)
Op zoek naar een betrouwbare hydraulische draaicilinder voor jouw mestverwerkingssysteem? Dan is de MZ Draaicilinder (art. 0605) precies wat je nodig hebt. Met een diameter van 6 inch en hydraulische aansluiting van 1/4 inch draad, biedt deze draaicilinder optimale prestaties en duurzaamheid. Met afmetingen zoals 210 mm (A), 94,5 mm (B), en 78 mm (H), past deze perfect bij jouw mestafsluiter (art. 0020). De MZ Draaicilinder is eenvoudig te installeren en staat garant voor soepele werking en langdurige betrouwbaarheid. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem vandaag nog met deze hoogwaardige draaicilinder!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| DN | 6" |
| A (mm) | 210 |
| B (mm) | 94,5 |
| G (mm) | 1/4" |
| H (mm) | 78 |
| L1 (mm) | 98 |
| L (mm) | 159 |
| M (mm) | 75 |
| N (mm) | 165 |
| P (mm) | 227 |
| Q (mm) | 38,5 |
| R (mm) | 10,5 |
| S (mm) | 20 |
| C (mm) | 128 |
| D (mm) | 118 |
| E (mm) | 25 |
| Referentienr. | ARZO0605150000 |
| I (mm) | 134 |
| F (mm) | M10 |
| Uitvoering | 6" hydraulisch |
| Beschrijving | Voor art. 0020 Hydraulische aansluiting 1/4” draad C (mm): 128 D (mm): 118 E (mm): 25 F (mm): M10 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.493,89 €
Exkl. Steuern:
1.255,37 €
1.269,81 €
Exkl. Steuern:
1.067,07 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
