
calcActive())">
0,84 €
Exkl. Steuern:
0,71 €
0,73 €
Exkl. Steuern:
0,61 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073011
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 (X-RS D 5 III)
De zeskantbout DIN 931 staal 8.8 (X-RS D 5 III) is een sterke bout voor stevige verbindingen in metaal en machines. De bout heeft een zeskantkop en is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8. Dit geeft een treksterkte van 800 N/mm², geschikt voor zwaar gebruik. De draad is UNF 1/4" met 28 gangen per inch. De bout is 1 1/4 inch lang en heeft een zwarte afwerking die extra bescherming biedt tegen slijtage. Met de maat III en ISO 4014 norm past deze bout goed bij industriële toepassingen en reparaties waar precisie en betrouwbaarheid nodig zijn.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 3,97 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| Grootte | III |
| L (inch) | 1 1/4 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| S (mm) | 0,44 |
| B (mm) | 19 |
| S (inch) | 7/16 |
| Aantal draden per inch | 28 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
0,84 €
Exkl. Steuern:
0,71 €
0,73 €
Exkl. Steuern:
0,61 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
