
calcActive())">
0,98 €
Exkl. Steuern:
0,82 €
0,82 €
Exkl. Steuern:
0,69 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073013
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 (X-RS D 5 V)
De zeskantbout DIN 931 staal 8.8 (X-RS D 5 V) is sterk en betrouwbaar voor industrieel gebruik. Gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8 en een treksterkte van 800 N/mm². De bout heeft een zwarte afwerking die goed beschermt tegen slijtage. De draad is UNF met 28 draden per inch en een diameter van 1/4". De lengte is 2 inch. De zeskantkop heeft een sleutelwijdte van 7/16" en een hoogte van 3,97 mm. Deze bout is geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies waar nauwkeurigheid telt. Dankzij de DIN 931 norm past hij goed bij andere standaard bevestigingsdelen.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 3,97 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| Grootte | V |
| L (inch) | 2 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| S (mm) | 0,44 |
| B (mm) | 19 |
| S (inch) | 7/16 |
| Aantal draden per inch | 28 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
0,98 €
Exkl. Steuern:
0,82 €
0,82 €
Exkl. Steuern:
0,69 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
