
calcActive())">
2,45 €
Exkl. Steuern:
2,06 €
2,08 €
Exkl. Steuern:
1,75 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074004
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 11,11 x 88,9 8.8 (X-RS E 5 III)
Deze zeskantbout DIN 931 heeft een diameter van 11,11 mm (7/16") en een lengte van 89 mm. De bout is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8, wat zorgt voor hoge sterkte en betrouwbaarheid. De draadsoort is UNC met 14 draden per inch. De kop is zeskantig, met een kophoogte van 7,1 mm en een sleutelwijdte van 5/8". De bout is verzinkt voor bescherming tegen roest en slijtage. Geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies waar kracht en nauwkeurigheid belangrijk zijn. ISO-norm 4014 garandeert maatvastheid en compatibiliteit binnen technische toepassingen.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 7,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 11,11 (7/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 7/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Grootte | III |
| L (inch) | 3 1/2 |
| Ø d (inch) | 7/16" |
| B (mm) | 29 |
| S (inch) | 5/8 |
| Aantal draden per inch | 14 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2,45 €
Exkl. Steuern:
2,06 €
2,08 €
Exkl. Steuern:
1,75 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
