
calcActive())">
1,96 €
Exkl. Steuern:
1,65 €
1,67 €
Exkl. Steuern:
1,40 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074002
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 11,11x63,5 staal 8.8 verzinkt UNC draad 7/16"
Deze zeskantbout DIN 931 met maat 11,11x63,5 mm is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8. De bout heeft een UNC draad van 7/16" met 14 draden per inch. De zeskantkop meet 5/8" en heeft een hoogte van 7,1 mm. De bout is deels met draad over een lengte van 29 mm. Hij is verzinkt voor extra bescherming tegen roest en slijtage. Met een treksterkte van 800 N/mm² is hij geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies. Deze bout wordt vaak gebruikt in de industrie en werkplaats waar kracht en betrouwbaarheid belangrijk zijn.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 7,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 11,11 (7/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 7/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 2 1/2 |
| Ø d (inch) | 7/16" |
| B (mm) | 29 |
| S (inch) | 5/8 |
| Aantal draden per inch | 14 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1,96 €
Exkl. Steuern:
1,65 €
1,67 €
Exkl. Steuern:
1,40 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
