
calcActive())">
2,94 €
Exkl. Steuern:
2,47 €
2,50 €
Exkl. Steuern:
2,10 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074466
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 1/2" x 70 mm Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft UNC-draad van 1/2” met een lengte van 70 mm. De kop is zeskantvormig en past op een sleutel van 3/4 inch. De draadlengte is 32 mm, en de bout heeft 13 draden per inch. De treksterkte van 800 N/mm² zorgt voor stevige verbindingen bij montage van metalen delen of machines. De zwarte afwerking geeft extra bescherming tegen slijtage en roest. Deze bout voldoet aan ISO 4014 en is geschikt voor gebruik in werkplaats, industriële toepassingen en reparaties.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 8,2 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 3/4 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 32 |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2,94 €
Exkl. Steuern:
2,47 €
2,50 €
Exkl. Steuern:
2,10 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
