
calcActive())">
7,37 €
Exkl. Steuern:
6,19 €
6,26 €
Exkl. Steuern:
5,26 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51075178
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 3/4" x 70mm Staal 8.8 UNC Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 met afmeting 3/4" x 70 mm is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft gedeeltelijk draad met UNC spoed en tien draden per inch. De kop is zeskantig en heeft een hoogte van 12,56 mm, wat zorgt voor stevige grip bij het aandraaien. Door de zwarte afwerking is de bout beter beschermd tegen slijtage en ziet hij er netjes uit. Geschikt voor gebruik in machines, constructies of andere toepassingen waar een stevige verbinding nodig is. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm² en is betrouwbaar bij zware belasting.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 3/4 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
7,37 €
Exkl. Steuern:
6,19 €
6,26 €
Exkl. Steuern:
5,26 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
