
calcActive())">
7,37 €
Exkl. Steuern:
6,19 €
6,26 €
Exkl. Steuern:
5,26 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074715
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Zwart 5/8" UNC 4½"
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een diameter van 5/8 inch (15,88 mm) en een lengte van 4½ inch (114 mm). De draad is UNC met 11 draden per inch. De kop is zeskantig en heeft een hoogte van 10,23 mm. De zwarte oppervlaktebehandeling geeft extra bescherming tegen roest en slijtage. Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor zware verbindingen in machines en constructies. De uitvoering volgt de ISO 4014 norm en zorgt voor een betrouwbare en stevige bevestiging in industriële toepassingen.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 4 1/2 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 38 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
7,37 €
Exkl. Steuern:
6,19 €
6,26 €
Exkl. Steuern:
5,26 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
