
calcActive())">
5,40 €
Exkl. Steuern:
4,54 €
4,59 €
Exkl. Steuern:
3,86 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074712
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/8" x 83mm Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 heeft een zwarte afwerking en een draadtype UNC 5/8" x 83 mm. De bout heeft een zeskantkop met een hoogte van 10,23 mm en biedt een treksterkte van 800 N/mm². Dit maakt hem sterk en geschikt voor stevige verbindingen in industriële toepassingen. De bout heeft 11 draden per inch, een schroefdraadlengte van 38 mm en een totale lengte van 83 mm. De zwarte laag beschermt tegen slijtage en zorgt voor een nette uitstraling. Veel gebruikt bij montage van machines, constructies en andere toepassingen waar betrouwbaarheid telt.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 1/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 38 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
5,40 €
Exkl. Steuern:
4,54 €
4,59 €
Exkl. Steuern:
3,86 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
