
calcActive())">
6,88 €
Exkl. Steuern:
5,78 €
5,84 €
Exkl. Steuern:
4,91 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074714
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/8"x4" Zwart
De zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/8"x4" is een sterke bout voor industriële toepassingen. Deze bout heeft een zeskantkop volgens ISO 4014 en is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm² en is zwart afgewerkt voor extra bescherming. De draadsoort is UNC met 11 draden per inch. De bout heeft een diameter van 15,88 mm (5/8") en een lengte van 102 mm (4"). De kophoogte is 10,23 mm en het schroefdraaddeel is 38 mm lang. Een stevige keuze voor montagewerk waar hoge belasting wordt gevraagd.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 38 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
6,88 €
Exkl. Steuern:
5,78 €
5,84 €
Exkl. Steuern:
4,91 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
