
calcActive())">
7,85 €
Exkl. Steuern:
6,60 €
6,68 €
Exkl. Steuern:
5,61 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51075182
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Verzinkt 3/4"x4" UNC
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 heeft een sterke verbinding en is geschikt voor zware toepassingen. De bout heeft een diameter van 3/4 inch en een lengte van 4 inch (102 mm). De draad is uitgevoerd in UNC met 10 draden per inch. De bout is deels met draad (b = 45 mm) en heeft een zeskantkop met een hoogte van 12,56 mm, wat zorgt voor een stevige grip bij het vastzetten. De verzinkte laag beschermt tegen roest en verlengt de levensduur, ook bij gebruik in vochtige omgevingen. De treksterkte van 800 N/mm² maakt de bout betrouwbaar voor industriële montage en constructiewerk.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 4 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
7,85 €
Exkl. Steuern:
6,60 €
6,68 €
Exkl. Steuern:
5,61 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
