
calcActive())">
276,70 €
HT:
230,58 €
235,19 €
HT:
195,99 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034298
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter art.0075, 6" - Schuifafsluiter wigvormig, NW 145mm, Max. werkdruk 2,5 bar
De MZ Mestafsluiter art.0075, 6" is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwinstallatie. Met een wigvormige schuifafsluiter en een NW van 145mm, biedt deze afsluiter optimale prestaties. De maximale werkdruk van 2,5 bar zorgt voor betrouwbaarheid in elke situatie. De afsluiter is uitgevoerd met 2x flenzen van 150 x 150 mm voor eenvoudige installatie. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de MZ Mestafsluiter art.0075, 6".
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 2,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 324 |
| L1 (mm) | 107,5 |
| Ø 1 (mm) | 145 |
| Referentienr. | ARZO0075150000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 90 |
| H (mm) | 400 |
| Uitvoering | 6" met 2x flenzen, 150 x 150 mm Maximale werkdruk: 2,5 bar |
| Menkenr. | 89058 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
276,70 €
HT:
230,58 €
235,19 €
HT:
195,99 €
HT:
