
calcActive())">
0,49 €
HT:
0,41 €
0,42 €
HT:
0,35 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073001
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
14% Remise
Description / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 1/4"x3/4" verzinkt
Deze cilindrische binnenzeskantbout met UNC draad 1/4"x3/4" voldoet aan DIN 912. De bout is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 12.9, met een treksterkte van 1200 N/mm². De verzinkte laag geeft goede bescherming tegen roest. De kop heeft een diameter van 9,5 mm en een hoogte van 6,4 mm. De draaddikte is 6,35 mm en de lengte 19,05 mm. De bout heeft 20 draden per inch en wordt aangedreven met een binnenzeskant van 4,8 mm. Geschikt voor stevige verbindingen in machines, werktuigen en montagewerk waar hoge sterkte nodig is.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 6,4 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 9,5 |
| L (inch) | 3/4 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| B (mm) | 19,05 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 4,8 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,49 €
HT:
0,41 €
0,42 €
HT:
0,35 €
HT:
