
calcActive())">
0,64 €
HT:
0,53 €
0,54 €
HT:
0,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073002
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 1/4" x 1" verzinkt
Deze cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 met UNC-draad 1/4" x 1" is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 12.9. De verzinkte laag biedt bescherming tegen roest en verlengt de levensduur. De bout heeft een kopdiameter van 9,5 mm en een kophoogte van 6,4 mm. De binnenzeskant (4,8 mm) maakt stevig aandraaien mogelijk zonder de kop te beschadigen. Met een treksterkte van 1200 N/mm² is deze bout geschikt voor zware verbindingen in machines en constructies. Betrouwbaar en precies volgens ISO 4762, ideaal voor industrieel gebruik en werkplaatsen.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 6,4 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 9,5 |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| B (mm) | 25 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 4,8 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,64 €
HT:
0,53 €
0,54 €
HT:
0,45 €
HT:
