
calcActive())">
0,20 €
HT:
0,17 €
0,17 €
HT:
0,14 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073015
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
18% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 6,35x15,88 staal 8.8 verzinkt UNC draad 1/4" 20 tpi
Deze zeskantbout DIN 933 met UNC draad 1/4"-20 is gemaakt van staal in klasse 8.8. De bout heeft een diameter van 6,35 mm (1/4") en een lengte van 15,88 mm (5/8"). De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage. Door de zeskantkop is de bout makkelijk vast of los te draaien met sleutelmaat 7/16". De draad is gelijkmatig en sterk, wat zorgt voor een vaste verbinding. De treksterkte is 800 N/mm², wat deze bout geschikt maakt voor stevige verbindingen in machines, montagewerk of herstellingen in de werkplaats. Betrouwbaar, sterk en duurzaam voor dagelijks gebruik.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 4,14 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 5/8 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| S (inch) | 7/16 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,20 €
HT:
0,17 €
0,17 €
HT:
0,14 €
HT:
