
calcActive())">
5,45 €
HT:
4,54 €
4,63 €
HT:
3,86 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51075188
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 19,05x38,1 staal 8.8 verzinkt UNC 3/4" x 1 1/2
Deze zeskantbout DIN 933 heeft een diameter van 19,05 mm (3/4") en een lengte van 38,1 mm (1 1/2"). De bout is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². De uitvoering is verzinkt, wat zorgt voor een goede roestbescherming. De draad is UNC met 10 draden per inch. De kop heeft een zeskantvorm met een hoogte van 12,56 mm. Deze bout is geschikt voor stevige verbindingen in machines, staalconstructies en werkplaatsgebruik, waar een sterke en betrouwbare bevestiging nodig is. Gemaakt volgens ISO 4017 voor maatvaste en duurzame bevestiging.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| Aantal draden per inch | 10 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5,45 €
HT:
4,54 €
4,63 €
HT:
3,86 €
HT:
