
calcActive())">
504,79 €
HT:
420,66 €
429,07 €
HT:
357,56 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080069
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: G4, lengte: 860 mm, 1 3/8" 6 splines, 55 pk max
De BONDIOLI & PAVESI aftakas G4 met een lengte van 860 mm is geschikt voor trekkers en werktuigen met een vermogen tot 55 pk. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines volgens het Italiaanse systeem. De buis heeft een profiel van 36,0 x 4,0 / 53,5 x 3,6 mm. Het sluitsysteem werkt met drukstiften, wat zorgt voor een vaste verbinding. De kruisstukken meten 27 x 74,6 mm aan beide kanten. De aftakas behoort tot de Global serie standaard en wordt geleverd met gebruiksaanwijzing. Betrouwbaar bij 540 of 1000 omw/min voor een stabiele en veilige krachtoverbrenging.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | G4 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 36,0 x 4,0 / 53,5 x 3,6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Global serie standaard (100 oude serie) |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 35/26 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 55/40 |
| Nm (540 omw./min.) | 460 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 380 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
504,79 €
HT:
420,66 €
429,07 €
HT:
357,56 €
HT:
