
calcActive())">
554,38 €
HT:
461,98 €
471,23 €
HT:
392,69 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080071
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: G7, lengte: 860 mm, 1 3/8" 6 splines, 100 pk max.
Deze BONDIOLI & PAVESI aftakas, maat G7, heeft een lengte van 860 mm en is geschikt voor trekkers met een vermogen tot 100 pk. Beide zijden hebben een 1 3/8" as met 6 splines. De koppeling gebruikt een drukstift aan beide kanten en hoort bij het Italiaanse profiel. De buis is opgebouwd uit een binnenbuis van 45 mm en een buitenbuis van 54 mm. De kruizen meten 30,2 x 91,5 mm. Deze aftakas is gemaakt voor kracht bij 540 of 1000 toeren per minuut, met koppelkrachten tot 830 Nm. Wordt geleverd met gebruiksaanwijzing en hoort bij de Global serie standaard.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | G7 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 45,0 x 4,2 / 54,0 x 4,0 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Global serie standaard (100 oude serie) |
| Uitvoering | Profielbuis-koppeling: Binnenbuis 45 buitenbuis 54 |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 64/47 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 100/74 |
| Nm (540 omw./min.) | 830 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 710 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
554,38 €
HT:
461,98 €
471,23 €
HT:
392,69 €
HT:
