
calcActive())">
475,04 €
HT:
395,87 €
403,79 €
HT:
336,49 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080101
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F23, AW21, AW21S, lengte: 1360 mm, 1 3/8" 6 splines, 56 pk max.
De Weasler aftakas F23 AW21 is een stevige standaarduitvoering voor trekkers en werktuigen tot 56 pk. De lengte is 1360 mm en beide zijden hebben een 1 3/8" as met 6 splines. De buis heeft een citroenprofiel met G3/G4 sparing voor een stabiele krachtoverdracht. De aftakas heeft aan beide kanten een treksluiting, wat zorgt voor een vaste koppeling zonder speling. De kruisstukken van 27 x 74,6 mm houden de as goed op lijn, ook bij langdurig gebruik. Geschikt voor 540 en 1.000 omw./min. Een gebruiksaanwijzing is bijgeleverd voor veilig en juist gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW21 |
| Lz (mm) | 1360 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 36/27 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 56/41 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
475,04 €
HT:
395,87 €
403,79 €
HT:
336,49 €
HT:
