
calcActive())">
306,44 €
HT:
255,37 €
260,48 €
HT:
217,07 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080103
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F21, AW10, AW10S, lengte: 710 mm, 1 3/8" 6-spline, treksluiting
De Weasler aftakas F21 AW10 heeft een lengte van 710 mm en is gemaakt voor krachtig en veilig gebruik. Beide zijden hebben een 1 3/8" 6-spline aansluiting. De buis heeft een citroenprofiel met kruisgrootte van 22 x 54,8 mm. De aftakas heeft een treksluiting aan beide kanten, wat het koppelen en losmaken snel maakt. Het model is geschikt voor veel werktuigen, zoals SP 14 HZ/2 en FSW 4.5 M. De standaard uitvoering levert goede krachtoverdracht tot 23 pk bij 1000 omw/min. Deze aftakas wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing, zodat montage en onderhoud eenvoudig uit te voeren zijn.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW10 |
| Lz (mm) | 710 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G1/G2 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Model | SP 14 HZ/2, SSM 250 Z, FSW 3.5 M, FSW 4.5 M, SSA 310 Z/4, KSA 370/1Z, USP 16 HZ/2, USP 16 HZE/2, USP 22 HZ/2, GSZ 242 Combi, WK 700 Z, ZWK 710/2 HM, ZWK 790 HM, ZWTK 710 HM |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 45976 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 23/17 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
306,44 €
HT:
255,37 €
260,48 €
HT:
217,07 €
HT:
