
calcActive())">
688,63 €
HT:
573,86 €
585,34 €
HT:
487,78 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080275
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW35 1210mm 1 3/8" 6Z - 1 3/4" 20Z Treksluiting Citroenprofiel
De Weasler Aftakas AW35 met een lengte van 1210 mm is een sterke en betrouwbare aftakas voor standaard toepassingen. De trekkerzijde heeft een aansluiting van 1 3/4" met 20 splines en de werktuigzijde 1 3/8" met 6 splines. De dubbele treksluiting zorgt voor een vaste koppeling. Het citroenprofiel G5/G6 maakt de as stabiel en goed bestand tegen belasting. Beide kruizen meten 32 x 76 mm, wat bijdraagt aan een stevige overdracht van kracht. De as wordt geleverd met handleiding en is geschikt voor diverse landbouwmachines met standaard aansluiting.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW35 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/4" 20 Zähne |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 20 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
688,63 €
HT:
573,86 €
585,34 €
HT:
487,78 €
HT:
