
calcActive())">
691,90 €
HT:
576,58 €
588,11 €
HT:
490,09 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080347
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: G8, lengte: 460 mm, 1"3/8 6 spline, 130 pk max
Deze BONDIOLI & PAVESI aftakas G8 heeft een lengte van 460 mm en is geschikt voor een maximale kracht van 130 pk. De as heeft aan beide zijden een 1"3/8 aansluiting met 6 splines. Het drukstift-sluiting systeem zorgt voor een stevige koppeling tussen trekker en werktuig. De twee kruiskoppelingen van 35 x 93,5 mm bieden een betrouwbare krachtoverdracht bij zowel 540 als 1.000 omw/min. De buis heeft een sparing van 45,0 x 5,5 en 54,0 x 4,1 mm. De aftakas behoort tot de Global serie standaard en werkt volgens het Italiaans profiel. Gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | G8 |
| Lz (mm) | 460 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 45,0 x 5,5 / 54,0 x 4,1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 35 x 93,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 35 x 93,5 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Global serie standaard (100 oude serie) |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 83/61 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 130/96 |
| Nm (540 omw./min.) | 1080 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 913 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
691,90 €
HT:
576,58 €
588,11 €
HT:
490,09 €
HT:
