
calcActive())">
1 665,12 €
HT:
1 387,60 €
1 415,35 €
HT:
1 179,46 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080443
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F248, AW35-80°, lengte: 1210 mm (éénzijdig groothoek)
De Weasler aftakas F248 AW35-80° met een lengte van 1210 mm is geschikt voor zware toepassingen waar hoge hoeken nodig zijn. Deze aftakas heeft een éénzijdige groothoek, wat zorgt voor een soepele krachtoverdracht bij draaiende bewegingen. De trekker- en werktuigzijde hebben beide een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De buis heeft een citroenprofiel met G5/G6 sparing en is voorzien van treksluitingen aan beide kanten. De kruisgroottes zijn 31,8 x 81,3 x 28,6 x 108 mm en 32 x 76 mm. Bij levering zit een duidelijke gebruiksaanwijzing, zodat montage en onderhoud eenvoudig zijn.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 31,8 x 81,3 x 28,6 x 108 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | F248°, AW35-80° |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8" 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8" 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Type | éénzijdig groothoek |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 665,12 €
HT:
1 387,60 €
1 415,35 €
HT:
1 179,46 €
HT:
