
calcActive())">
1 278,35 €
HT:
1 065,29 €
1 086,60 €
HT:
905,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080509
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas SFT serie WW éénzijdig 80°, S4, 1 3/8" 6 splines, 1210 mm
De BONDIOLI & PAVESI aftakas uit de SFT serie WW is een sterke groothoek-aftakas met éénzijdige 80° verbinding. De uitvoering S4 heeft een lengte van 1210 mm en is geschikt voor 1 3/8" 6-spline aansluitingen aan trekker en werktuigzijde. Dankzij het treksluiting- en drukstiftsysteem is koppelen snel en stevig. De aftakas levert tot 38 pk bij 540 omw./min en tot 57 pk bij 1000 omw./min, met een maximaal koppel van 494 Nm. Het Italiaanse profiel zorgt voor een stabiele aandrijving en lange levensduur. Een handleiding wordt meegeleverd voor veilig gebruik en correcte montage.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 86 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Grootte | S4 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8" 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8" 6 tands |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Sluitsysteem | Treksluiting / drukstift |
| Type | SFT serie WW éénzijdig 80° aftakas |
| Uitvoering | Werktuigzijde: Drukstift trekkerzijde: 80°, treksluiting |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 tands |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 tands |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 38/28 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 57/42 |
| Nm (540 omw./min.) | 494 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 400 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 278,35 €
HT:
1 065,29 €
1 086,60 €
HT:
905,50 €
HT:
