
calcActive())">
3 341,16 €
HT:
2 784,30 €
2 839,98 €
HT:
2 366,65 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080578
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW580, lengte: 1.210 mm, breekboutkoppeling, 2920 Nm, 540 rpm
De Walterscheid aftakas PW580 is gebouwd voor zware werktuigen. Deze aftakas heeft een lengte van 1210 mm en levert een koppel van 2920 Nm bij 540 omwentelingen per minuut. De breekboutkoppeling beschermt de aandrijving bij overbelasting. De trekkerzijde heeft een aansluiting van 1 3/4" met 6 splines, de werktuigzijde 1 3/8" met 21 splines. Het sterprofiel zorgt voor soepele krachtoverdracht. De as heeft een klemsluiting met automatische treksluiting en wordt geleverd met SPGF25 afscherming. De gebruiksaanwijzing zit bij de levering. Deze aftakas past bij de PW580‑serie en is geschikt voor intensief agrarisch werk.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Grootte | 580 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 21 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Klemsluiting / automatisch treksluiting |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | SPGF25 |
| Draaimoment (Nm) | 2920 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | K-KF / QSG |
| Type | PWE |
| A (profiel) | 1 3/4", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 21 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 341,16 €
HT:
2 784,30 €
2 839,98 €
HT:
2 366,65 €
HT:
