
calcActive())">
713,06 €
HT:
594,22 €
606,10 €
HT:
505,08 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080852
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: G4, lengte: 1210 mm, 1700 Nm breekboutkoppeling
Deze BONDIOLI & PAVESI aftakas is sterk en betrouwbaar voor middelzware toepassingen. De as heeft een lengte van 1210 mm en hoort bij grootte G4. Met een breekboutkoppeling van 1700 Nm wordt de aandrijving goed beschermd bij overbelasting. Beide zijden hebben een drukstiftsluiting met een 1 3/8", 6-spline aansluiting. De kruisgrootte is 27 x 74,6 mm volgens het Italiaanse profiel. Deze aftakas levert tot 55 pk bij 1000 omw/min. De set hoort bij de Global serie en wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing. Ideaal voor trekkers en werktuigen die constante kracht vragen zonder schade bij piekbelasting.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Grootte | G4 |
| Lz (mm) | 1210 |
| Draaimoment (Nm) | 1700 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Type | Global serie met breekboutkoppeling |
| Uitvoering | Werktuigzijde: Drukstift trekkerzijde: Drukstift Breekboutkoppeling 1.700 Nm |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 35/26 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 55/40 |
| Nm (540 omw./min.) | 460 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 380 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
713,06 €
HT:
594,22 €
606,10 €
HT:
505,08 €
HT:
