
calcActive())">
18,67 €
Exkl. Steuern:
15,69 €
15,87 €
Exkl. Steuern:
13,34 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50032343
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Mini-kogelkraan 2-weg, messing verchroomd, max. werkdruk 10 bar
Ontdek de perfecte oplossing voor het regelen van waterstromen met deze hoogwaardige Mini-kogelkraan. Dit 2-weg ventiel, vervaardigd uit messing en verchroomd voor duurzaamheid, biedt een maximale werkdruk van 10 bar. Met een binnendraad naar buitendraad aansluiting van 3/8", is dit ventiel ideaal voor nauwkeurige controle. Met een compacte bouwlengte van 40 mm en een 3/8" aansluiting, is dit de perfecte keuze voor diverse toepassingen in de beregeningstechniek. Betrouwbaar en efficiënt, deze Mini-kogelkraan zorgt voor probleemloze waterregeling.
Weitere Informationen
| Type ventiel | 2-wegs |
|---|---|
| Aansluitwijze | Binnendraad 3/8" → buitendraad 3/8" |
| Material | Messing verchroomd |
| Werkdruk (bar) | 10 |
| Aansluiting | 3/8" |
| Aansluiting BSP | 3/8" |
| Bouwlengte (mm) | 40 |
| Aansluiting (inch) | 3/8" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
18,67 €
Exkl. Steuern:
15,69 €
15,87 €
Exkl. Steuern:
13,34 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
