
calcActive())">
30,48 €
Exkl. Steuern:
25,61 €
25,91 €
Exkl. Steuern:
21,77 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50032345
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Mini-kogelkraan 2-weg, messing, 3/4", max. 10 bar
Op zoek naar een betrouwbare oplossing voor het regelen van waterstromen? Ontdek onze hoogwaardige Mini-kogelkraan. Dit 2-weg ventiel met binnendraad 3/4" naar buitendraad 3/4" aansluiting biedt maximale werkdruk van 10 bar. Vervaardigd uit messing en verchroomd voor duurzaamheid. Met een bouwlengte van 54 mm en 3/4" aansluiting, is dit de perfecte keuze voor nauwkeurige controle over waterstromen. Ideaal voor gebruik in beregeningssystemen. Betrouwbaarheid en kwaliteit gegarandeerd!
Weitere Informationen
| Type ventiel | 2-wegs |
|---|---|
| Aansluitwijze | Binnendraad 3/4" → buitendraad 3/4" |
| Material | Messing / verchroomd |
| Werkdruk (bar) | 10 |
| Aansluiting | 3/4" |
| Aansluiting BSP | 3/4" |
| Bouwlengte (mm) | 54 |
| Aansluiting (inch) | 3/4" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
30,48 €
Exkl. Steuern:
25,61 €
25,91 €
Exkl. Steuern:
21,77 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
