
calcActive())">
17,70 €
Exkl. Steuern:
14,87 €
15,04 €
Exkl. Steuern:
12,64 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50032346
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Mini-kogelkraan 2-weg, messing / verchroomd, max. werkdruk 10 bar
Ontdek de perfecte oplossing voor het regelen van waterstromen met deze hoogwaardige mini-kogelkraan. Dit 2-weg ventiel, gemaakt van messing en verchroomd voor duurzaamheid, is ideaal voor diverse toepassingen. Met een max. werkdruk van 10 bar en een compacte bouwlengte van 43 mm, biedt deze kraan precisie en betrouwbaarheid. De binnendraad 1/8" naar buitendraad 1/8" aansluiting maakt installatie eenvoudig. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met deze mini-kogelkraan voor al uw beregeningstechniek behoeften.
Weitere Informationen
| Type ventiel | 2-wegs |
|---|---|
| Aansluitwijze | Binnendraad 1/8" → buitendraad 1/8" |
| Material | Messing / verchroomd |
| Werkdruk (bar) | 10 |
| Aansluiting | 1/8" |
| Aansluiting BSP | 1/8" |
| Bouwlengte (mm) | 43 |
| Aansluiting (inch) | 1/8" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
17,70 €
Exkl. Steuern:
14,87 €
15,04 €
Exkl. Steuern:
12,64 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
