
calcActive())">
17,70 €
Exkl. Steuern:
14,87 €
15,04 €
Exkl. Steuern:
12,64 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50032342
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Mini-kogelkraan 2-weg, messing, verchroomd, 1/4" aansluiting
Op zoek naar een betrouwbare oplossing voor het regelen van de waterstroom in uw beregeningssysteem? Ontdek onze Mini-kogelkraan, een 2-weg ventiel met binnendraad 1/4" naar buitendraad 1/4" aansluiting. Vervaardigd uit hoogwaardig messing en verchroomd voor duurzaamheid en een strakke uitstraling. Met een maximale werkdruk van 10 bar is dit ventiel perfect voor nauwkeurige controle. Met een compacte bouwlengte van 40 mm en 1/4" aansluiting, past deze kraan gemakkelijk in elk beregeningssysteem. Betrouwbaarheid en kwaliteit gegarandeerd voor een soepele werking. Maak uw beregeningssysteem compleet met deze Mini-kogelkraan!
Weitere Informationen
| Type ventiel | 2-wegs |
|---|---|
| Aansluitwijze | Binnendraad 1/4" → buitendraad 1/4" |
| Material | Messing / verchroomd |
| Werkdruk (bar) | 10 |
| Aansluiting | 1/4" |
| Aansluiting BSP | 1/4" |
| Bouwlengte (mm) | 40 |
| Aansluiting (inch) | 1/4" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
17,70 €
Exkl. Steuern:
14,87 €
15,04 €
Exkl. Steuern:
12,64 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
