
calcActive())">
28,51 €
Exkl. Steuern:
23,96 €
24,24 €
Exkl. Steuern:
20,37 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50032344
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Mini-kogelkraan 2-weg, binnendraad 1/2" / buitendraad 1/2"
Ontdek de veelzijdigheid van de Mini-kogelkraan, een betrouwbare 2-weg ventiel voor diverse toepassingen. Gemaakt van hoogwaardig messing en verchroomd voor duurzaamheid. Met een maximale werkdruk van 10 bar is dit ventiel perfect voor nauwkeurige controle. De binnendraad 1/2" en buitendraad 1/2" aansluiting maken installatie eenvoudig. Met een compacte bouwlengte van 45 mm past deze kraan gemakkelijk in elke ruimte. Ontdek de precisie en kwaliteit van deze Mini-kogelkraan voor al je beregeningsbehoeften.
Weitere Informationen
| Type ventiel | 2-wegs |
|---|---|
| Aansluitwijze | Binnendraad 1/2" / buitendraad 1/2" |
| Material | Messing verchroomd |
| Werkdruk (bar) | 10 |
| Aansluiting | 1/2" |
| Aansluiting BSP | 1/2" |
| Bouwlengte (mm) | 45 |
| Aansluiting (inch) | 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
28,51 €
Exkl. Steuern:
23,96 €
24,24 €
Exkl. Steuern:
20,37 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
