
calcActive())">
2.280,67 €
Exkl. Steuern:
1.916,53 €
1.938,57 €
Exkl. Steuern:
1.629,05 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032208
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KD - Capaciteit: 6500 l/min.
De Hertell Vacuümpomp KD met een indrukwekkende capaciteit van 6500 liter per minuut is een krachtpatser in zijn klasse. Met een aandrijving van 1 3/8" en 6 splines, draait deze pomp met een toerental van 1000 omwentelingen per minuut in de linkse richting. De aansluiting van 60 mm zorgt voor een efficiënte werking. Met afmetingen van 710 mm (L) x 490 mm (B) x 95 mm (C) past deze pomp perfect in jouw mestverwerkingssysteem. De Hertell Vacuümpomp KD is uitgerust met een veiligheidsventiel van 1 1/2" voor optimale bescherming. Kies voor betrouwbaarheid en prestaties met de Hertell Vacuümpomp KD-6.500.
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 6500 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| L (mm) | 200 |
| A (mm) | 710 |
| B (mm) | 490 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| K (mm) | 130 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| O (mm) | 34 |
| G (mm) | 340 |
| N (mm) | 35 |
| Uitvoering | KD-6.500 1.000 omw./min. Aansluiting: 60 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.280,67 €
Exkl. Steuern:
1.916,53 €
1.938,57 €
Exkl. Steuern:
1.629,05 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
