
calcActive())">
1.513,56 €
Exkl. Steuern:
1.271,90 €
1.286,53 €
Exkl. Steuern:
1.081,12 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032204
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KD - 3000 l/min - 540 omw/min - 60 mm
De Hertell Vacuümpomp KD is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 3000 liter per minuut en een toerental van 540 omwentelingen per minuut, is deze pomp ideaal voor het verplaatsen van grote hoeveelheden vloeistof. De aansluiting van 60 mm zorgt voor een snelle en probleemloze verbinding. Met een robuuste constructie en een draairichting naar links, is deze vacuümpomp ontworpen voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. De Hertell Vacuümpomp KD is de perfecte keuze voor elke boerderij of agrarische onderneming die op zoek is naar een hoogwaardige vacuümpomp die topprestaties levert.
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 3000 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| L (mm) | 169,5 |
| A (mm) | 570 |
| B (mm) | 370 |
| C (mm) | 80 |
| D (mm) | 16 |
| E (mm) | 88 |
| K (mm) | 115 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 260 |
| F (mm) | 410 |
| H (mm) | 240 |
| O (mm) | 30 |
| G (mm) | 290 |
| N (mm) | 31 |
| Uitvoering | KD-3.000 540 omw./min. Aansluiting: 60 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.513,56 €
Exkl. Steuern:
1.271,90 €
1.286,53 €
Exkl. Steuern:
1.081,12 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
