
calcActive())">
3.332,99 €
Exkl. Steuern:
2.800,83 €
2.833,03 €
Exkl. Steuern:
2.380,70 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032213
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KD-12.000 540 omw/min 80mm aansluiting
De Hertell Vacuümpomp KD-12.000 is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 12.000 liter per minuut en een toerental van 540 omwentelingen per minuut, is deze pomp perfect voor zware taken. De 80mm aansluiting zorgt voor een naadloze integratie in je systeem. Met een robuuste constructie en een veiligheidsventiel van 1 1/2", is deze pomp betrouwbaar en duurzaam. De Hertell Vacuümpomp KD-12.000 is ontworpen voor topprestaties en zal je niet teleurstellen. Maak je mestverwerking efficiënter met deze krachtige vacuümpomp!
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 spline |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 12000 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| L (mm) | 200 |
| A (mm) | 895 |
| B (mm) | 675 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| K (mm) | 130 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| O (mm) | 34 |
| G (mm) | 340 |
| N (mm) | 35 |
| Uitvoering | KD-12.000 540 omw./min. Aansluiting: 80 mm |
| Menkenr. | 127982 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3.332,99 €
Exkl. Steuern:
2.800,83 €
2.833,03 €
Exkl. Steuern:
2.380,70 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
