
calcActive())">
2.251,17 €
Exkl. Steuern:
1.891,74 €
1.913,50 €
Exkl. Steuern:
1.607,98 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032209
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KD-8.00 8000 l/min 540 omw/min 80 mm.
De Hertell Vacuümpomp KD-8.00 is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 8000 liter per minuut en een toerental van 540 omwentelingen per minuut, is deze pomp ontworpen om topprestaties te leveren. De aansluiting van 80 mm zorgt voor een naadloze integratie in je systeem. Met een veiligheidsventiel van 1 1/2" ben je verzekerd van optimale beveiliging. De compacte afmetingen van 200 x 770 x 550 mm maken deze pomp handig in gebruik. Kies voor de Hertell Vacuümpomp KD-8.00 en ervaar zelf de kwaliteit en betrouwbaarheid die deze pomp te bieden heeft.
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 8000 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| L (mm) | 200 |
| A (mm) | 770 |
| B (mm) | 550 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| K (mm) | 130 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| O (mm) | 34 |
| G (mm) | 340 |
| N (mm) | 35 |
| Uitvoering | KD-8.000 540 omw./min. Aansluiting: 80 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.251,17 €
Exkl. Steuern:
1.891,74 €
1.913,50 €
Exkl. Steuern:
1.607,98 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
