
calcActive())">
2.251,17 €
Exkl. Steuern:
1.891,74 €
1.913,50 €
Exkl. Steuern:
1.607,98 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032221
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KDP-8.000 1400 omw/min Ø: 32 mm.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Hertell Vacuümpomp KDP-8.000 is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 8000 liter per minuut en een toerental van 1400 omwentelingen per minuut, is deze pomp ontworpen voor optimale prestaties. De directe aandrijving en de cilindrische as met een diameter van 32 mm zorgen voor een efficiënte werking. Met een rechtsdraaiende draairichting en een compact ontwerp past deze vacuümpomp perfect in jouw mestverwerkingssysteem. Betrouwbaar, krachtig en duurzaam - de Hertell Vacuümpomp KDP-8.000 is de ideale keuze voor professionele landbouwers die streven naar efficiëntie en kwaliteit.
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KDP |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1400 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 8000 |
| A (mm) | 649 |
| B (mm) | 200 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| As-Ø (mm) | 32 |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| G (mm) | 340 |
| Uitvoering | KDP-8.000 1.400 omw./min. Directe aandrijving, met as Ø: 32 mm rechtsdraaiend |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.251,17 €
Exkl. Steuern:
1.891,74 €
1.913,50 €
Exkl. Steuern:
1.607,98 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
