
calcActive())">
1.847,94 €
Exkl. Steuern:
1.552,89 €
1.570,75 €
Exkl. Steuern:
1.319,96 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032219
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KDP-5.000 1400 omw/min. Rechtsdraaiend.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Hertell Vacuümpomp KDP-5.000 is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 5000 liter per minuut en een toerental van 1400 omwentelingen per minuut, is deze pomp ideaal voor efficiënte mengmestverwerking. De rechtsdraaiende cilindrische as met een diameter van 28 mm zorgt voor een betrouwbare werking. Met een compact ontwerp en een veiligheidsventiel van 1 1/2", is deze vacuümpomp gemakkelijk te installeren en te gebruiken. Kies voor de Hertell KDP-5.000 voor optimale prestaties en duurzaamheid in jouw biogastechniek systeem.
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KDP |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 28 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1400 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 5000 |
| A (mm) | 556 |
| B (mm) | 169,5 |
| D (mm) | 16 |
| E (mm) | 88 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| As-Ø (mm) | 28 |
| I (mm) | 260 |
| F (mm) | 410 |
| H (mm) | 240 |
| G (mm) | 290 |
| Uitvoering | KDP-5.000 1.400 omw./min. Directe aandrijving, met as Ø: 28 mm rechtsdraaiend |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.847,94 €
Exkl. Steuern:
1.552,89 €
1.570,75 €
Exkl. Steuern:
1.319,96 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
