
calcActive())">
1.611,91 €
Exkl. Steuern:
1.354,55 €
1.370,12 €
Exkl. Steuern:
1.151,36 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032218
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KDP-4.000 1400 omw/min. - 4000 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Hertell Vacuümpomp KDP-4.000 is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 4000 liter per minuut en een toerental van 1400 omwentelingen per minuut, is deze pomp een echte krachtpatser. De directe aandrijving en cilindrische as met een diameter van 28 mm zorgen voor een efficiënte werking. Met een compact ontwerp en rechtsdraaiende draairichting is deze vacuümpomp gemakkelijk te installeren en te gebruiken. Het veiligheidsventiel van 1 1/2" zorgt voor extra gemoedsrust tijdens het gebruik. Kies voor de Hertell Vacuümpomp KDP-4.000 en optimaliseer jouw mestverwerkingssysteem vandaag nog!
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KDP |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 28 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1400 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 4000 |
| A (mm) | 506 |
| B (mm) | 169,5 |
| D (mm) | 16 |
| E (mm) | 88 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| As-Ø (mm) | 28 |
| I (mm) | 260 |
| F (mm) | 410 |
| H (mm) | 240 |
| G (mm) | 290 |
| Uitvoering | KDP-4.000 1.400 omw./min. Directe aandrijving, met as Ø: 28 mm rechtsdraaiend |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.611,91 €
Exkl. Steuern:
1.354,55 €
1.370,12 €
Exkl. Steuern:
1.151,36 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
