
calcActive())">
1.248,02 €
Exkl. Steuern:
1.048,76 €
1.060,83 €
Exkl. Steuern:
891,45 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032217
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KDP-3000 1.000 omw/min 3000 l/min Rechtsdraaiend
De Hertell Vacuümpomp KDP-3000 is een krachtige toevoeging aan jouw mestverwerkingssysteem. Met een capaciteit van 3000 liter per minuut en een toerental van 1000 omwentelingen per minuut, zorgt deze pomp voor efficiënte verwerking. De rechtsdraaiende cilindrische as met een diameter van 28 mm zorgt voor een stabiele werking. Met een compact ontwerp van 451 mm x 169,5 mm x 240 mm past deze pomp perfect in jouw installatie. De Hertell Vacuümpomp KDP-3000 is uitgerust met een veiligheidsventiel van 1 1/2" voor optimale beveiliging. Kies voor betrouwbaarheid en prestaties met deze direct aangedreven vacuümpomp van Hertell.
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KDP |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 28 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 3000 |
| A (mm) | 451 |
| B (mm) | 169,5 |
| D (mm) | 16 |
| E (mm) | 88 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| As-Ø (mm) | 28 |
| I (mm) | 260 |
| F (mm) | 410 |
| H (mm) | 240 |
| G (mm) | 290 |
| Uitvoering | KDP-3000 1.000 omw./min. Directe aandrijving, met as Ø 28 mm rechtsdraaiend |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.248,02 €
Exkl. Steuern:
1.048,76 €
1.060,83 €
Exkl. Steuern:
891,45 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
