
calcActive())">
2.536,38 €
Exkl. Steuern:
2.131,41 €
2.155,91 €
Exkl. Steuern:
1.811,69 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032222
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KDP-10.000 1400 omw/min. Ø 32 mm.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Hertell Vacuümpomp KDP-10.000 is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 10.000 liter per minuut en een toerental van 1400 omwentelingen per minuut, is deze pomp een echte krachtpatser. De directe aandrijving en cilindrische as met een diameter van 32 mm zorgen voor een efficiënte werking. Dankzij de rechtsdraaiende draairichting en het veiligheidsventiel van 1 1/2 inch ben je verzekerd van een betrouwbare en veilige werking. Met afmetingen van 709 x 200 x 280 mm (A x B x H) past deze pomp perfect in jouw mestverwerkingssysteem. Upgrade vandaag nog naar de Hertell Vacuümpomp KDP-10.000 en ervaar het verschil in prestaties en betrouwbaarheid!
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KDP |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1400 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 10000 |
| A (mm) | 709 |
| B (mm) | 200 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| As-Ø (mm) | 32 |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| G (mm) | 340 |
| Uitvoering | KDP-10.000 1.400 omw./min. Directe aandrijving, met as Ø: 32 mm rechtsdraaiend |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.536,38 €
Exkl. Steuern:
2.131,41 €
2.155,91 €
Exkl. Steuern:
1.811,69 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
