
calcActive())">
3.244,48 €
Exkl. Steuern:
2.726,45 €
2.757,80 €
Exkl. Steuern:
2.317,48 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032223
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KDP-12.000 1400 omw/min. (Rechts, 32 mm)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Hertell Vacuümpomp KDP-12.000 is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 12000 l/min en een toerental van 1400 omw/min, levert deze pomp topprestaties. De directe aandrijving met een cilindrische as van 32 mm zorgt voor een efficiënte werking. Dankzij de rechtsdraaiende draairichting is deze pomp eenvoudig te integreren in jouw systeem. Met afmetingen van 774 mm x 200 mm x 280 mm past deze pomp perfect in jouw installatie. Kies voor betrouwbaarheid en prestaties met de Hertell Vacuümpomp KDP-12.000!
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KDP |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1400 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 12000 |
| A (mm) | 774 |
| B (mm) | 200 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| As-Ø (mm) | 32 |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| G (mm) | 340 |
| Uitvoering | KDP-12.000 1.400 omw./min. Directe aandrijving, met as Ø: 32 mm rechtsdraaiend |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3.244,48 €
Exkl. Steuern:
2.726,45 €
2.757,80 €
Exkl. Steuern:
2.317,48 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
