
calcActive())">
3.116,62 €
Exkl. Steuern:
2.619,01 €
2.649,13 €
Exkl. Steuern:
2.226,16 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032214
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KD 12.000 l/min. 1000 omw/min. 80mm - Mestverwerking & biogastechniek
De Hertell Vacuümpomp KD 12.000 l/min. is dé krachtpatser voor mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 12.000 liter per minuut en een toerental van 1000 omwentelingen per minuut, is deze pomp perfect voor efficiënte verwerking. De aansluiting van 80 mm zorgt voor een optimale doorstroming. Met een veiligheidsventiel van 1 1/2" en een compact ontwerp van 895 x 675 x 200 mm, is deze pomp betrouwbaar en handig in gebruik. De Hertell Vacuümpomp KD is de ideale keuze voor elke professional in mestverwerking en biogastechniek.
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 12000 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| L (mm) | 200 |
| A (mm) | 895 |
| B (mm) | 675 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| K (mm) | 130 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| O (mm) | 34 |
| G (mm) | 340 |
| N (mm) | 35 |
| Uitvoering | KD-12.000 1.000 omw./min. Aansluiting: 80 mm |
| Menkenr. | 171402 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3.116,62 €
Exkl. Steuern:
2.619,01 €
2.649,13 €
Exkl. Steuern:
2.226,16 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
