
calcActive())">
2.044,63 €
Exkl. Steuern:
1.718,18 €
1.737,94 €
Exkl. Steuern:
1.460,45 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032207
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KD 6500 l/min 540 omw/min 60 mm.
De Hertell Vacuümpomp KD 6500 is de krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 6500 l/min en een toerental van 540 omw/min, is deze pomp ontworpen om topprestaties te leveren. De aansluiting van 60 mm zorgt voor een naadloze integratie in jouw systeem. Met een robuuste constructie en een veiligheidsventiel van 1 1/2", is deze vacuümpomp betrouwbaar en duurzaam. De Hertell Vacuümpomp KD 6500 is de ideale keuze voor elke boerderij die op zoek is naar kwaliteit en efficiëntie in mestverwerking.
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 6500 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| L (mm) | 200 |
| A (mm) | 710 |
| B (mm) | 490 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| K (mm) | 130 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| O (mm) | 34 |
| G (mm) | 340 |
| N (mm) | 35 |
| Uitvoering | KD-6.500 540 omw./min. Aansluiting: 60 mm |
| Menkenr. | 127980 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.044,63 €
Exkl. Steuern:
1.718,18 €
1.737,94 €
Exkl. Steuern:
1.460,45 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
