
calcActive())">
2.457,70 €
Exkl. Steuern:
2.065,29 €
2.089,05 €
Exkl. Steuern:
1.755,50 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032211
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (129 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KD-10.000 540 omw/min 80mm aansluiting
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Hertell Vacuümpomp KD-10.000 is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 10.000 liter per minuut en een toerental van 540 omwentelingen per minuut, levert deze pomp topprestaties. De 80 mm aansluiting zorgt voor een efficiënte verbinding met jouw systeem. Met afmetingen van 830 x 610 x 280 mm (L x B x H) past deze pomp perfect in jouw installatie. De KD-10.000 is ontworpen voor linksom draaien en wordt aangedreven door 1 3/8" 6 splines. Met een veiligheidsventiel van 1 1/2" ben je verzekerd van een veilige werking. Kies voor betrouwbaarheid en prestaties met de Hertell Vacuümpomp KD-10.000!
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 10000 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| L (mm) | 200 |
| A (mm) | 830 |
| B (mm) | 610 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| K (mm) | 130 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| O (mm) | 34 |
| G (mm) | 340 |
| N (mm) | 35 |
| Uitvoering | KD-10.000 540 omw./min. Aansluiting: 80 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.457,70 €
Exkl. Steuern:
2.065,29 €
2.089,05 €
Exkl. Steuern:
1.755,50 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
