
calcActive())">
2.083,98 €
Exkl. Steuern:
1.751,24 €
1.771,37 €
Exkl. Steuern:
1.488,55 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032210
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KD-8.000 1.000 omw/min. Aansluiting: 80 mm
De Hertell Vacuümpomp KD-8.000 is een krachtige machine die perfect is voor het verwerken van mest en biogas. Met een capaciteit van 8000 liter per minuut en een toerental van 1000 omwentelingen per minuut, is deze pomp ideaal voor efficiënte en snelle taken. De aansluiting van 80 mm zorgt voor een goede verbinding en de draairichting naar links maakt het gebruiksgemak compleet. Met afmetingen van 770 x 550 x 280 mm past deze pomp perfect in elke werkruimte. De Hertell Vacuümpomp KD-8.000 is de ideale keuze voor wie op zoek is naar betrouwbaarheid en prestaties in mestverwerking en biogastechniek.
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 8000 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| L (mm) | 200 |
| A (mm) | 770 |
| B (mm) | 550 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| K (mm) | 130 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| O (mm) | 34 |
| G (mm) | 340 |
| N (mm) | 35 |
| Uitvoering | KD-8.000 1.000 omw./min. Aansluiting: 80 mm |
| Menkenr. | 171401 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.083,98 €
Exkl. Steuern:
1.751,24 €
1.771,37 €
Exkl. Steuern:
1.488,55 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
