
calcActive())">
1.818,44 €
Exkl. Steuern:
1.528,10 €
1.545,67 €
Exkl. Steuern:
1.298,88 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032206
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KD 540 omw/min 5000 l/min 60mm.
De Hertell Vacuümpomp KD 540 is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 5000 liter per minuut en een aansluiting van 60 mm, is deze vacuümpomp een betrouwbare partner in jouw agrarische werkzaamheden. De KD-serie staat bekend om zijn kwaliteit en duurzaamheid, met aandrijving van 1 3/8" en 6 splines. Met een toerental van 540 omwentelingen per minuut en een linksdraaiende draairichting, is deze pomp ontworpen voor optimale prestaties. De compacte afmetingen van 169,5 mm (L) x 675 mm (A) x 475 mm (B) maken hem gemakkelijk te integreren in jouw systeem. De Hertell Vacuümpomp KD 540: betrouwbaarheid en kracht in één.
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 5000 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| L (mm) | 169,5 |
| A (mm) | 675 |
| B (mm) | 475 |
| C (mm) | 80 |
| D (mm) | 16 |
| E (mm) | 88 |
| K (mm) | 115 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 260 |
| F (mm) | 410 |
| H (mm) | 240 |
| O (mm) | 30 |
| G (mm) | 290 |
| N (mm) | 31 |
| Uitvoering | KD-5.000 540 omw./min. Aansluiting: 60 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.818,44 €
Exkl. Steuern:
1.528,10 €
1.545,67 €
Exkl. Steuern:
1.298,88 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
