
calcActive())">
2.064,30 €
Exkl. Steuern:
1.734,71 €
1.754,66 €
Exkl. Steuern:
1.474,50 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032220
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KDP-6.500 1400 omw/min. Ø: 32 mm.
De Hertell Vacuümpomp KDP-6.500 is een krachtige en betrouwbare pomp voor mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 6500 l/min en een toerental van 1400 omw/min is deze pomp ideaal voor efficiënte verwerking. De directe aandrijving en cilindrische as met een diameter van 32 mm zorgen voor een stabiele werking. Dankzij de rechtsdraaiende draairichting en het veiligheidsventiel van 1 1/2" is deze pomp veilig en gebruiksvriendelijk. Met afmetingen van 589 x 200 x 280 mm (A x B x H) past deze pomp perfect in jouw mestverwerkingssysteem. Kies voor de Hertell Vacuümpomp KDP-6.500 voor optimale prestaties en duurzaamheid.
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KDP |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1400 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 6500 |
| A (mm) | 589 |
| B (mm) | 200 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| As-Ø (mm) | 32 |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| G (mm) | 340 |
| Uitvoering | KDP-6.500 1.400 omw./min. Directe aandrijving, met as Ø: 32 mm rechtsdraaiend |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.064,30 €
Exkl. Steuern:
1.734,71 €
1.754,66 €
Exkl. Steuern:
1.474,50 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
